PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 лет, дн.
опыта и стабильности!

Медіаплеєри 

Телебачення, фільми, серіали та музика в ідеальній якості на будь-якому екрані

Налаштування обладнання та доставка вже включені у вартість. Економія для абонентів Павутини!


Медіаплеєр Pautina Android TV BOX

Pautina TV Box

1800 грн.
1399
грн.

Pautina Android TV BOXце нова модель створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p в 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (8bit) ! Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Головна особливість Pautina Android TV BOX  — підтримка нового стандарту Wi-Fi 5.0 Ггц + всі актуальні та популярні додатки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика – це все в одному пристрої. Крім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп’ютерною мишею.

Pautina Android TV BOX працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена ​​багатьох функцій необхідних для управління смартфонами і планшетами.


Замовити медіаплеєр Pautina Android TV BOX


Медиаплеер iNeXT TV5 Android TV

tv5.jpg

1504 грн.
1499
грн.

Оренда 49 грн/міс

iNeXT TV5 Android TV –  медиаплеер с операционной системой Android 10, новым мощным чипсетом Allwinner H313, двухдиапазонным модулем WiFi 2.4/5 GHz и возможностью просмотра видео контента в формате 4K UHD. Объем встроенной памяти составляет 8 ГБ, а оперативной памяти - 1 ГБ (DDR3). Устройство создано для комфортного просмотра видео-, фото- и аудио контента, имеет богатый функционал и широкие возможности подключения.

Головна особливість iNeXT TV5 Android TV  — підтримка нового стандарту Wi-Fi 5.0 Ггц + всі актуальні та популярні додатки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика – це все в одному пристрої. Крім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп’ютерною мишею.

iNeXT TV5 Android TV працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена ​​багатьох функцій необхідних для управління смартфонами і планшетами.


Замовити медіаплеєр iNeXT TV5 Android TV


Медіаплеєр iNeXT TV4 Android TV

_inext_tv4_0.jpg

1499 грн.

Під замовлення

iNeXT TV4це нова модель в лінійці медіаплеєрів inext, створена для комфортного перегляду онлайн відео, аудіо та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p в 30fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (8bit) ! Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Головна особливість iNeXT TV4 — всі актуальні та популярні додатки вже встановлені. Інтернет-телебачення, онлайн кінотеатри, перегляд фотографій, улюблена музика – це все в одному пристрої. Крім стандартного пульта, Ви можете управляти приставкою за допомогою програми на Вашому смартфоні, а так само, за допомогою гіроскопічного пульта-мишки або стандартної комп’ютерною мишею.

Також iNeXT TV4  працює на ОС Android TV, створеної спеціально для телевізорів. Дана ОС відрізняється високою стабільністю і продуктивністю. Досягнуто це завдяки тому, що платформа позбавлена ​​багатьох функцій необхідних для управління смартфонами і планшетами.


Детальніше про характеристики

Замовити iNeXT TV4 AndroidTV


Цифровий приймач 
uClan T2 HD SE Internet

 

8005hd romsat dvbc

490 грн.

 

Основні можливості uClan T2 HD SE Internet: прийому кабельних каналів телебачення в стандарті DVBC, підтримка бездротових WiFi-USB адаптерів на чіпах Ralink RT5370 і Mediatek MT7601, підтримка широкого асортименту USB-LAN адаптерів для стабільного підключення до мережі Інтернет: 88772B / SR9800 / SR9700 / RD9700 / RTL8152B

Основні характеристики uClan T2 HD SE Internet:

Операційна система: Пропрієтарна (власна розробка uClan)
Тюнер: DVBT / T2 / C
Роз'єми: RF IN, RF LOOP, HDMI, RCA, USB
Відео / Аудіо: Дозвіл 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p (50Hz)
Тип управління: ІК ПДУ
Можливості: PVR, TimeShift, Телетекст, Субтитри, EPG, IPTV / OTT, Кінотеатр, Таймери, автозапуск в режимі IPTV і інше.
Підтримка USB: USB-WiFi адаптери, USB-3G модеми, USB-LAN адаптери

Замовити приймач uClan T2 HD SE Internet


iNeXT TV – це пристрій, створений для насолоди відео-, аудіо- та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи Full HD 1080p) на Вашому телевізорі!

Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Доступні сервіси ТВ від ПАВУТИНИ та ТРІНІТІ ТВ, а також інтернет-радіо та YouTube!

Детальніше про характеристики

Замовити iNeXT TV


Медіаплеєр Aura HD

aura-HD

1199 грн.

Під замовлення

 
 

AURA-HD - універсальний медіаплеєр, який налічує понад 100 каналів інтернет-телебачення від виробника медіаплеєра, в тому числі - з рідної країни, з гарантованою доступністю в будь-якій точці планети.

Завжди безкоштовний доступ до всіх ТБ каналів і 200 радіостанціям, які ведуть мовлення в мережі Інтернет - без додаткової оплати (від виробника медіаплеєра).

Також інтерактивний сервіс (онлайн кінотетрів) від найбільших проектів: Megogo.net, OLL.TV, PAUTINA.tv та ін.

Детальніше про характеристики


Медіаплеєр iNeXT TV4k Android TV

iNeXT-4K

2500 грн.
1990 грн.

 
 подарунок
+ 30 днів інтернет безкоштовно
Економія 510 грн для абонентів Павутини

iNeXT 4K – це нова флагманська модель в лінійці медіаплеєрів iNeXT, створена для комфортного перегляду відео-, аудіо- та фото-контенту в будь-якому форматі з високою якістю звуку і картинки (включаючи 4K UHD 2160p до 60fps) з підтримкою сучасного кодека H.265 (HEVC)!

Одним натисканням кнопки Ви отримуєте доступ до улюблених Інтернет-сервісів і домашньої колекції на своєму великому екрані.

Керувати плеєром тепер можна голосом прямо зі свого телефону.

Ігри, Мультфільми, Фільми, YouTV, YouTube, HDVideoBox, Pautina.TV, FaceBook і багато іншого!

Детальніше про характеристики

Замовити iNeXT TV 4K AndroidTV


Комплектація обладнання Компенсація при пошкодженні/Покупка грн. (з ПДВ)

Упаковка

80

Пульт Д/У

300

Адаптер живлення

300

Кабель HDMI

175

Кабель 3xRCA - mini Jack

100

Допомога у виборі за телефонами:

(044) 333-44-55      (073) 333-44-55      (095) 333-44-55      (068) 333-44-55

 

Некорректный ввод...
Неверний защитный код...