PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.07.23 лет, дн.
опыта и стабильности!

Социальная миссия нашей компании является неотъемлемой частью стратегии. 

На даний момент наша компанія здійснює ряд соціальних проектів, спрямованих на надання адресної допомоги групам населення, найбільш нужденним у підтримці. Це, перш за все, інваліди, спец. установи, загальноосвітні школи, діти-сироти. 

На сьогоднішній день є результати роботи в соціальній місії:

УВАГА!

Звіт про виконану работу буде опубліковуватися на сторінці в соціальній мережі  www.facebook.com/pautina.ua

З 2014-го року ми зосереджені саме на допомозі АРМІЇ УКРАЇНИ!  

 

Раніше, були підключені до світової мережі за рахунок "ПАВУТИНИ" дитячі сади і школи. Участь у матеріальній підтримці дитячих будинків. 

1.  "ПАВУТИНА" безкоштовно надає послуги ІНТЕРНЕТ і тех. підтримку для дітей з особливими потребами - Дитячий садок "Барвінок" (м. Київ, вул. Глушкова,   55а).

2. "ПАВУТИНА" безкоштовно надає послуги ІНТЕРНЕТ і тех. підтримку для дітей - Школа–дитячий садок "Вирлиця" (м. Київ, вул. Олександра Кошиця,  9а)

3. "ПАВУТИНА" безкоштовно надає послуги ІНТЕРНЕТ і тех. підтримку для середніх загальноосвітніх шкіл: №189 (м. Київ, вул. Мілютенко, 5), №269(м. Київ, вул. Глушкова, 17а),  №286  (м. Київ, вул. Заболотного, 6а).

4. "ПАВУТИНА" практикує знижки до 30% щомісяця для інвалідів першої групи, дітей-сиріт по всій території, де є покриття мережі "ПАВУТИНА". 

5. Інтернет оператор "ПАВУТИНА", спільно з "Honda Civic Club" і групою "PolyPlastic", провели "день допомоги дитячому будинку"!

6. У 2012 році була надана фінансова допомога благодійному фонду "Майбутнє Голосієва". Фонд є некомерційною організацією.

7. У 2013 році була надана фінансова підтримка всеукраїнському благодійному фонду "Звездная мечта". Місія фонду - подолання соціального сирітства та розвиток культури благодійності в Україні. Завітайте на сайт http://www.stardream.com.ua/ і сторінку в соц. мережі http://www.facebook.com/stardream.foundation.

8. 2014-й рік. Була надана фінансова допомога дитячому будинку через громадську організацію AD Unity (благодійність).

Якщо у Вас виникло бажання спільно з нами надавати адресну допомогу потребуючим, просимо Вас писати на емейл director@pautina.in.ua

 

P.S. Цитати великих людей:

"Якщо кожен з нас зуміє зробити щасливим хоча б одну (іншу) людину - на землі всі будуть щасливі..." Юрій Нікулін.

 

Некорректный ввод...
Неверний защитный код...