PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.04.23 лет, дн.
опыта и стабильности!

Про сеть "ПАУТИНА"

Первый абонент был подключен в Дарницком районе г.. Киев летом 2004 года. Это была "домашняя сеть", стартап. Первые шаги к лицензированного полноценного качественного оператора.

ООО "ПАУТИНА. НЭТ" (Pautina.NET LLC) - зарегистрировано 06.04.2007. С этого момента мы объединили в себе несколько провайдеров Интернет и начали развитие качественного оператора с полным перечнем разрешительной документации.

Сегодня «ПАУТИНА»™ - это современная оптоволоконная мультисервисная сеть, которая объединяет Вас, Ваших соседей и друзей в Киеве и Киевской обл. с всемирной сетью. Интернет-оператор «паутине» предлагает подключиться к высокоскоростному ИНТЕРНЕТУ (технологии FTTB, FTTH, PON), к Онлайн-кинотеатрам с легальным контентом, к цифровому телевидению (технологии IPTV, OTT).

Наша компанія володіє повним набором ліцензій на надання послуг:

  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічного обслуговування та експлуатації телемереж на території м. Чернігів, с. Новосілки Києво-Святошинського району Київської обл. (серія АЕ №183596, від 26.06.2017 р)
  • Ліцензія НКРЗ України на надання послуг з технічного обслуговування і експлуатації  телекомунікаційних мереж на території м. Київа (серія АЕ № 286335 від 01.04.2014 р.).
  • Ліцензія НКРЗ України на користування  радіочастотним ресурсом України (серія АД № 032679 від 25.04.2017 р.).
  • Ліцензія  на господарську діяльність у будівництві, пов’язаною із створенням об’єктів архітектури, за переліком робіт згідно з додатком Державної архітектурно-будівельної інспекції України (серія АЕ № 525340 від 25.11.2014 р.).
  • Ліцензія (технологія IPTV) провайдера програмної послуги Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення (серія НР № 00352-п від 14.02.2013 р.).

На сьогоднішній день ІНТЕРНЕТ ОПЕРАТОР "ПАВУТИНА" - це мультисервісна мережа, що стабільно розвивається.

"ПАВУТИНА" тм це окремий канал від 1 до 100 Гігабіт/с в кожен будинок від нашого центрального ядра. При побудові магістральних каналів компанія використовує надлишкове швидкісне сполучення - 100 -гігабіт Ethernet. Центральним та основним обладнанням нашої компанії є лідери мережевих та Інтернет рішень - Cisco Systems, Raisecom, Edge-Core, Juniper Networks. Все обладнання, яке використовується для розгортання мережі "Павутина" і надання послуг, сертифіковане зігдно до умов чинного законодавства України.


Інтернет-провайдер Павутина - патріот своєї країни, ми  підтримуємо Українську армію та надаємо нашим захисникам як моральну, так і матеріальную допомогу!

          

 

ТОВ «Павутина. NET» прийнято до складу Інтернет Асоціації України (ІнАУ)  та є учасником Української мережі Обміну Трафіком

http://www.inau.org.ua

  Інтернет Асоціація України (ІнАУ)     gramota.jpg


 

Нагорода від Національного бізнес-рейтингу http://www.nbr.com.ua/

Медаль «Лідер галузі» - надається суб'єктам господарської діяльності-лідерам економіки, які вносять значний внесок у розвиток галузі та економіки України в цілому, дотримуються високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують передові технології і створюють імідж України як правової економічно розвиненої держави.

PAUTINA UA    


 

Нагорода від Національного бізнес-рейтингу http://businessukraine.net/ 

СТАТУС-​​НАГОРОДА «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2013»

Спеціальна нагорода Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих». Вручається виключно підприємствам, які увійшли до ТОП компаній за результатами проведеного рейтингування. почесний статус «Підприємство року» може служити наріжним каменем рекламної кампанії, інформаційним приводом для медіа-кампанії, стимулом для колективу і вагомим аргументом при участі в тендерах і вирішенні спірних питань.

    


 

Павутина.net не байдужа до нашого підростаючого покоління. Ми робимо свій внесок у розвиток інформаційних технологій в освітніх установах Голосіївського району м Києва.


 

"ПАВУТИНА"™ - зареєстрована торгова марка, що належить ТОВ "ПАВУТИНА. Нет"

 

Некорректный ввод...
Неверний защитный код...