PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2022.06.28 лет, дн.
опыта и стабильности!

Київські прямі міські телефонні SIP номера:

Для отримання міського телефонного номера абоненту необхідно звернутися в офіс і подати відповідну заяву. Заява на встановлення телефону приймається у власника (співвласника) або особи, яка зареєстрована за даною адресою за умови наявності таких документів:

ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ: договір оренди приміщення або реєстраційне посвідчення на право власності об'єкта нерухомого майна, свідоцтво платника ПДВ, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи довідка ЄДРПОУ.

ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ: паспорт, документ про реєстрацію місця проживання в Києві, ідентифікаційний код фізичної особи — платника податків.

1. За надання телефонного номера (разова оплата)

- Встановлена плата за надання прямого київського багатоканального телефонного номера в коді (+38044)  - надання в користування одного прямого київського телефонного номера з кодом - "+38044" та надання в користування і підключення до мережі 5-х каналів* зв'язку - 250 грн.

 * мінімальна кількість каналів (не менше ніж 5) обумовлено технічними характеристиками задіяного обладнання

У разі відсутності у абонента SIP-телефону або іншого SIP-обладнання для використання послуг, оператор надає можливість використання свого обладнання, розміщеного на технічному майданчику. У цьому випадку додатково оплачується оплата за підключення - 450 грн. і надається готова до використання лінія (RJ-12). 

2. Щомісячні платежі (абонентська плата)

Щомісячна абонплата для фізичних осіб за надання однієї (5-ти канальної) телефонної лінії. В абонплату входить 600 хвилин безкоштовних дзвінків по Києву - 60 грн.

Щомісячна абонплата для юридичних осіб за надання однієї (5-ти канальної) телефонної лінії. Абонплата - 75 грн. В абонплату входит:

  • 600 минут бесплатных звонков по Киеву;
  • 150 минут бесплатных звонков междугородних;
  • 50 минут бесплатных звонков на номера мобильных операторов.

У разі використання більш 5 (п'яти) каналів (ліній) для одного телефонного номера щомісячна плата за кожний наступний канал (лінію) - 10 грн./міс..

3. Додаткові платежі одноразові платежі

- Переоформлення телефонного номера для юридичних осіб. 100 грн.

- Переоформлення телефонного номера для фізичних осіб. 50 грн.

- Заміна телефонного номера. 70 грн. 

4. Технічні умови надання послуг місцевої телефонії

Оператор гарантує якість послуги, що надається Абоненту всередині мережі Оператора. Послуга Оператором надається за технологією VOIP (голос по верх IP протоколу). Абонент може за допомогою стороннього оператора, організувати канал доступу в мережу Інтернет. Канал передачі даних повинен відповідати наступним параметрам: Затримка не більше 100 мс. Відсутність втрат пакетів. (Max 0.5%) Максимальне тремтіння (зміна затримки) не більше 20 мс. Швидкість каналу в Інтернет - не менше 64 Кбіт / сек. на одне голосове з'єднання.

 Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ. 

Послуги телефонії надаються ДП «Телегруп-Україна» (Ліцензія: Серія ДЛ №000202)

Некорректный ввод...
Неверний защитный код...