Інші товари

Опис і ціни обладнання:

Всі ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ. Налаштування обладнання та доставка вже включені у вартість.

Коммутатор TP-LINK TL-SG1005D 

5 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с)

tp-link tl-sg1005d

520 грн.

Оренда - 35 грн./міс

Під замовлення

Додаткові можливості:  Порти RJ45 10/100/1000 Мбіт/с з підтримкою Auto MDI / MDIX неблокірующіх архітектура комутації Функція Backpressure в напівдуплексному режимі Green Ethernet технологія (до 70% економії енергії)

Порти: 5 x Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с)

Габарити і вага: 165 x 108 x 28 мм

Комплект поставки: Коммутатор TL-SG1005D, Адаптер живлення, Інструкція користувача

Віддалене управління: Некерований 

Гарантія: 12 міс.


Коммутатор Netis ST3105S  

(5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с)

Netis ST3105S

320 грн.

Оренда - 25 грн./міс.

Під замовлення

Додаткові можливості: IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3x управління потоком

Спосіб доступу: CSMA/CD Швидкість передачі даних: 10/100/1000 Мбіт/с (полудуплекс), 20/200/2000 Мбіт/с (повний дуплекс) Таблиця MAC-адрес: 2K

Порти: 5 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с)

Габарити і вага: 99 x 57 x 21 мм

Комплект поставки: Коммутатор ST3105S, Адаптер живлення, Інструкція користувача

Віддалене управління: Некерований 

Гарантія: 12 міс.


Коммутатор Netis ST3108S

 (8 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с)

netis_8735

370 грн.

 

Додаткові можливості: IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x (Повнодуплексний зв'язок)

Спосіб доступу: CSMA/CD Швидкість передачі даних: 10/100/1000 Мбіт/с (полудуплекс), 20/200/2000 Мбіт/с (повний дуплекс) Таблиця MAC-адрес: 2K

Порти: 8 x Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с)

Габарити і вага: 130 x 70 x 26 мм

Комплект поставки: Коммутатор ST3105S, Адаптер живлення, Інструкція користувача

Віддалене управління: Некерований 

Гарантія: 12 міс.


Медіаконвертер Step4Net

MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20

Медіаконвертер Step4Net

750 грн.

Медіаконвертер Step4Net MCm-Q-0,1-1SM-1550nm-20 призначений для перетворення сигналу стандарту 10BASE-T / 100BASE-TX Fast Ethernet на витій парі в сигнал стандарту 100BASE-FX Fast Ethernet по одномодовому оптоволокну.

Цей медіаконвертер забезпечує передачу інформації на відстань до 20 кілометрів. У порівнянні з іншими, даний пристрій має компактний корпус, що є досить гарною перевагою для деяких застосувань.

Гарантія: 12 міс.

 

 

 


Модуль FoxGate

DWDM MultiRate XFP

 

Модуль DWDM_MultiRate

480 грн.

FoxGate  XFPd-DWDM-2SM-XX-YYLC- це одномодові трансивери, які забезпечують передачу даних по дуплексним оптичним лініям зв'язку на швидкості від 9.95Gbps до 11.1Gbps. Трансивери підтримують функцію «гарячої заміни» і DDM.

Область застосування: SONET OC-192IR-2; SDH STM S-64.2b; SONET OC-192IR-3; SDH STM S-64.2b; 10GBASE-ER/EW 10G Ethernet; 10G Fiber Channel.

Особливості: відповідність рекомендаціям SFF-8472 Multisource Agreement (MSA); живлення + 3.3/5 В; «гаряча» заміна; дозволяє організовувати двостороннє з'єднання на швидкості від 9.95Gb до 11.1Gb; можливість передачі на відстань 40 і 80 км; DFB лазер, який не потребує додаткового охолодження; може бути вибрано 44 канали з діапазону довжин хвиль 1528.77-1563.86 нм; дуплексний LC конектор; модуль відповідає вимогам IEC 60825-1 і IEC 60825-2.

Гарантія: 12 міс.

Допомога у виборі по телефону     +38 (044) 303-98-73 


Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Ціну та наявність уточнюйте за телефонами +38 (044) 303 90 11; +38 (093) 170 01 51.


IP-телефон
Grandstream GXP1400

GXP1400

IP-телефон
Cisco SB SPA302D-G7

SPA302D

IP-телефон
Grandstream GXP1105

GXP1105

Всі ціни вказані з урахуванням ПДВ.

Ціну та наявність уточнюйте по телефонам +38 (044) 303 90 11

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...