PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.06.22 років, дн.
досвіду та стабільності!

Перевірка швидкості Інтернету

 

Швидкість Інтернету — це кількість переданих біт інформації в секунду (вимірюється в кілобітах в секунду (Кбіт/с), мегабітах в секунду (Мбіт/с) або гигабітах в секунду (Гбіт/с). Висока швидкість підключення - найважливіший фактор, який забезпечує комфортну роботу у Всесвітній мережі. 

Висока швидкість Інтернету дозволить вам швидше завантажувати та передавати файли, фото, відео, музику та іншу інформацію.

У нас ви зможете дізнатись, як правильно проводити заміри швидкості Інтернету, протестувати швидкість свого провайдеру і підключити гігабітний інтернет.

 

 

speed.jpg

Що потрібно зробити перед перевіркою швидкості
Як проводити тестування швидкості для отримання правильного результату

step.png Підключіть ваш пристрій інтернет-кабелем.

step.png Закрийте всі активні програми на пристрої. 

step.png Перевірте через диспетчер задач, чи не залишилось відкритих програм, які потребують багато ресурсів пристрою. 

step.png Натісніть кнопку Вперед нижче.

step.png Подивитись розшифровку параметрів та корисні поради по збільшенню швидкості.

Тест швидкості інтернет-з'єднання надано сервісом Speedtest і обирає найближчий сервер для визначення найкращого результату.

 

Що означають ці параметри

step.png PING — відповідь від серверу в мілісекундах. Іншими словами — це час очікування відповіді від серверу. Чим менше дане значення, тим швидше завантажується необхідна сторінка. 
step.png СКАЧАТЬ — швидкість завантаження сторінки в браузері, файлів, відео і будь-якої інформації. Чим вища швидкість, тим швидше ви завантажуєте необхідну інформацію.
step.png ЗАГРУЗИТЬ — швидкість вигрузки інформації з вашого пристрою в мережу Інтернет. Чим вища швидкість, тим швидше ви передаєте свою інформацію в мережу Інтернет. 


Помітили проблему із швидкістю чи якістю інтернет-з'єднання? Настав час перевірити швидкість Інтернету — для цього немає необхідності встановлювати зайві додатки та витрачати багато часу. Ви можете легко протестувати швидкість вашого Інтернету прямо на сайті інтернет-провайдера «Павутина» завдяки вбудованому спідтесту від сервісу Speedtest. Speedtest — це швидкий, зручний, легкий і найточніший сервіс для перевірки швидкості.
Важливо розуміти, що швидкість інтернету залежить не тільки від вашого обладнання і обладнання провайдера. На швидкість впливає місцезнаходження серверу, якому ви надсилаєте запит. Чим далі сервер, тим більшим буде час очікування його відповіді і, відповідно, завантаження інформації.

Якщо вас не задовольняє ваш поточний інтернет-провайдер, ви можете звернутися до спеціалістів компанії «Павутина»:
1) перевірте технічну можливість підключення за вашою адресою;
2) виберіть для себе тариф на гігабітний Інтернет чи Інтернет + ТВ (якщо вагаєтесь з вибором — залишайте заявку, наші спеціалісти допоможуть підібрати для вас тариф, який задовольнить ваші потреби);
3) наш спеціаліст зателефонує вам для погодження деталей підключення;
4) PROFIT! Насолоджуйтесь якісним і швидким інтернетом від мережі «Павутина» — ми надаємо послуги вже більше 15 років.

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...