PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.06.22 років, дн.
досвіду та стабільності!

Frame 985.jpg

Програма лояльності "ПІДКЛЮЧИ ДРУГА"

Підключивши свого друга до мережі "Павутина", Ви та Ваш друг отримаєте по 400 бонусів на свій бонусний рахунок, а також кешбек щомісяця в розмірі 3% на свій рахунок від суми поповнення друзів.

 

1. Для підключення свого друга, подруги чи сусіда потрібно згенерувати промокод у особистому кабінеті.
Розділ — БОНУС 400 грн

*Промокод треба вказати при оформленні заявки на підключення на сайті або продиктувати оператору.

Для зручності, ви можете поділитися зі своїм другом унікальним посиланням, яке теж знаходиться в особистому кабінеті (під промокодом).
Перейшовши за посиланням, за вашим другом автоматично закріпиться промокод до вибраного тарифу та бонус 400 грн — і не потрібно буде нічого вказувати самостійно!

2. Після підключення до мережі Вашого друга і оплати ним послуг в термін до 30 днів, Ви та Ваш друг отримуєте по 400 бонусів.

3. Якщо Ваш друг вже підключений до мережі "Пaвутина" або його вже підключали по цій акції, то Ви не зможете отримати бонус.

4. Щомісячний бонус в розмірі 3% від суми поповнення приведених Вами друзів, нараховується один раз на місяць. Нарахування відбувається на початку поточного місяця - за минулий місяць.

5. Кількість друзів не обмежена.

6. Оператор залишає за собою право змінювати процентні ставки бонусів, а також умови та терміни дії акції.

7. В лояльності не можуть приймати учать юридичні особи.

8. Бонус використовується виключно на оплату послуг в мережі "ПАВУТИНА" та не підлягає поверненню у грошовому еквіваленті.

9. Вартість підключення - згідно стандартних умов.

10. Акції не розповсюджуються на адреси підключення, де протягом останніх 4-х календарних місяців надавались послуги від Мережі Павутина.

 

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...