PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2023.03.26 років, дн.
досвіду та стабільності!

Banner-drug_ua-1

Програма лояльності "ПІДКЛЮЧИ ДРУГА"

 

Підключивши свого друга до мережі "Павутина", Ви та Ваш друг отримаєте по 300 грн. на свій рахунок, а також кешбек щомісяця в розмірі 3% на свій рахунок від суми поповнення друзів.

Правила та умови участі в акції  "Підключи друга":

1. Для підключення свого друга, подруги чи сусіда потрібно оформити заявку на його підключення до мережі зі свого особистого кабінету статистики. Розділ - "Лояльність (друг)".

2. Після підключення до мережі Вашого друга і оплати ним послуг в термін до 30 днів, Ви та Ваш друг отримуєте бонус по 300 грн.

3. Якщо Ваш друг вже підключений до мережі "Пaвутина" або його вже підключали по цій акції, то Ви не зможете отримати бонус.

4. Щомісячний бонус в розмірі 3% від суми поповнення приведених Вами друзів, нараховується один раз на місяць. Нарахування відбувається на початку поточного місяця - за минулий місяць.

5. Кількість друзів не обмежена.

6. Оператор залишає за собою право змінювати процентні ставки бонусів, а також терміни дії акції.

7. В лояльності не можуть приймати учать юридичні особи.

8. Акція "Підключи друга" не сумується з іншими акціями при підключенні.

9. Бонус використовується виключно на оплату послуг в мережі "ПАВУТИНА" та не підлягає поверненню у грошовому еквіваленті.

10. Акції не розповсюджуються на адреси підключення, де протягом останніх 4-х календарних місяців надавались послуги від Мережі Павутина.

 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...