PAUTINA - телеком оператор

PAUTINA - телеком оператор

2024.06.22 років, дн.
досвіду та стабільності!

Потрібен інтернет
без світла?

Є відмінне рішення — підключення за технологією GPON.

GPON (Gigabit Passive Optical Network) — це сучасна, наявна не у всіх телекомунікаційних компаній, технологія доступу мережі Інтернет від провайдера до будинку чи офісу по оптоволоконному кабелю.

Саме зараз ця технологія стрімко набирає популярність, адже головний її плюс в тому, що така мережа продовжує працювати навіть тоді, коли районна електрична мережа з якихось причин раптом відключає електрику. Все завдяки тому, що технологія GPON використовує пасивні оптичні розгалужувачі, які не споживають електроенергію, і провайдеру набагато простіше тримати декілька центральних вузлів на акумуляторах та генераторах, ніж обладнання у кожному будинку при використанні технології Ethernet.

Також обладнання GPON більш енергоефективне й може використовувати набагато потужніші акумулятори. А завдяки тому, що таких вузлів мало — наші інженери набагато швидше зможуть приїхати й замінити акумулятори, що дозволить вам майже безперебійно отримувати послугу.

 

for pavutyna.jpg

До нинішніх реалій потрібно пристосовуватися —
і це є можливим завдяки GPON!

Якщо у вас є резервні джерела живлення, наприклад, генератор або повербанки, ви можете підключити до них свій роутер та термінал ONU, щоб продовжувати користуватися інтернетом навіть в ті моменти, коли ваш район чи навіть все місто залишилося без світла.

Так, окрім роутера, необхідний ще й термінал ONU. Що це та для чого він потрібен?

Абонентський термінал ONU/ONT (Optical Network Unit/Optical Network Transceiver) — це невеликий пристрій у пластиковому корпусі, призначений для прийому сигналу по оптичному волокну й передачі даних до вашого роутера і назад. Він оснащений оптичним портом для підключення до мережі хPON і мідним портом для підключення вашого роутера кабелем.

Тобто він приймає оптичний сигнал, який приходить по оптоволокну, та перетворює на електричний сигнал.

Існують різні моделі ONU від різних виробників. Ми використовуємо обладнання перевірене часом та позитивним досвідом наших клієнтів — ONU від провідного виробника мережевого обладнання Raisecom, який представлений на нашому сайті за посиланням тут. Термінал можна як купити, так і взяти в оренду!

Бажаєте підключитися за технологією GPON, але оптичний кабель не можливо завести в квартиру, бо буріння отворів для заводу кабеля пошкодить ремонт, а з квартири виведений тільки кабель Ethernet (вита пара)?

У нас і на це є рішення: в цьому разі ми використовуємо PoE інжектори! PoE інжектор призначений для живлення пристроїв через кабель Ethernet.

Термінал ONU встановлюється за межами квартири і заживлюється з вашої квартири за допомогою вже виведеної з квартири звитої пари і PoE інжекторів. Один інжектор встановлюється біля вашого роутера, в нього підключається блок живлення ONU або кабель з повербанку, інший інжектор встановлюється біля ONU терміналу.

Отже, що робити, коли ви вирішили підключитися
за технологією GPON?

step.png Перевірити цю можливість за посиланням тут. Якщо підключення можливе, то ви побачите значок із написом «GPON».

step.png Після цього одразу ж на сайті ви можете обрати бажаний тариф та залишити заявку на підключення.

step.png Наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб уточнити всі деталі та відповісти на ваші запитання. 

Обов'язковою є наявність/покупка роутера, абонентського термінала ONU та джерел живлення до них, якщо ви плануєте користуватися інтернетом без світла.

А ми знаємо, що плануєте! Тож бажаємо вам завжди залишатися на зв'язку! 

Некоректний ввод...
Невірний захісний код...